Titus, veri sınıflandırma, veri tanımlama ve güvenlik otomasyon çözümü yazılımlarında küresel bir uzmandır. Çözümleri, en iyi askeri, hükümet ve Fortune 100 kuruluşları da dahil olmak üzere dünya çapında 120’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilmektedir. Veri tanımlama ve gelişmiş makine öğrenimi teknolojilerinin eklenmesiyle Titus, kurumsal düzeyde veri koruma çözümlerinde küresel bir lider haline geldi.

titus-by-helpsystems-logo-vector

Titus Nedir?

Titus, işletmelerin veri korumayı benimsemelerini hızlandırmalarını sağlayan kurumsal düzeyde çözümler sunan küresel bir liderdir. Şirketin ürünleri, kuruluşların bilgileri keşfetmesini, sınıflandırmasını, korumasını, analiz etmesini ve paylaşmasını sağlar.

Ayrıca Titus müşterileri, açık ve akıllı bir politika yöneticisi ile yasal uyumluluk girişimlerini ele alabiliyor ve veri kaybı önleme (DLP), Bulut erişim aracısı (CASB), şifreleme ve yeni nesil güvenlik duvarı (NGFW) çözümleri dahil olmak üzere mevcut güvenlik yatırımlarından da yararlanabilir.

Titus Data Classification Nedir?

Titus Classification, kuruluşlar tarafından Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgiler (PII), finansal veriler, fikri mülkiyet ve diğer hassas veri türleri gibi hassas verileri otomatik olarak tanımlamak, sınıflandırmak ve etiketlemek için kullanılır.

Titus Classification, erişim kontrolleri, şifreleme ve veri saklama politikaları gibi veri koruma politikalarını uygulamak ve kuruluşların GDPR, CCPA ve HIPAA gibi veri koruma düzenlemelerine uymalarına yardımcı olmak için kullanılabilir. Sınıflandırma sonuçlarının doğruluğunu artırmak için makine öğrenimi algoritmalarını kullanır ve kapsamlı bir veri koruma stratejisi sağlamak için DLP, CASB ve SIEM sistemleri gibi diğer güvenlik çözümleriyle entegre olabilir.

Titus Veri Sınıflandırma, kapsamlı bir veri koruma stratejisi sağlamak için DLP, CASB ve SIEM sistemleri gibi diğer güvenlik çözümleriyle entegre edilebilir. Örneğin, hassas verilere yetkisiz erişimi önleyen veya hassas verilerin kuruluş dışına aktarılmasını kısıtlayan politikaları uygulamak için DLP çözümleriyle birlikte çalışabilir. Ayrıca veri güvenliği olaylarına ilişkin gerçek zamanlı uyarılar ve raporlar sağlamak için SIEM sistemleriyle birlikte çalışabilir.

Mücadeleye Göre

Hassas verilerinizi platformlarda, cihazlarda ve bulutta tanımlayın, sınıflandırın ve güvenliğini sağlayın. Titus’un türünün en iyisi yazılımı, işletmeniz için özelleştirilmiş bir veri koruma çözümü oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Yönetmeliğe Göre

Titus güçlü ve esnek politika yöneticisi, GDPR, CCPA, HIPAA, ITAR ve CUI gibi giderek artan sayıda küresel, ulusal ve sektöre özgü düzenlemelere uyum sağlamanıza yardımcı olabilir.

Endüstriye Göre

Finans, devlet, askeri, sağlık hizmetleri gibi katı veri koruma gereksinimleri olan sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşlar, hassas verileri korumak için Titus’un pazar lideri çözümlerine güvenmektedir.

Titus Veri Sınıflandırma ayrıca yöneticilerin kuruluşun veri koruma politikalarını izlemelerine ve yönetmelerine olanak tanıyan merkezi bir gösterge tablosu sağlar. Pano, verilerin sınıflandırma durumu hakkında gerçek zamanlı bilgilerin yanı sıra olaylar, uyarılar ve politika ihlalleri hakkında bilgi sağlar.

Titus, Titus Classification’a ek olarak, kuruluşların veri gizliliği düzenlemelerini yönetmesine ve bunlara uymasına yardımcı olan Titus Accelerator for Privacy ve bir kuruluşun veri koruma gönderisine ilişkin analitik ve içgörüler sağlayan Titus Illuminate gibi başka çözümler de sunmaktadır.

Kullanım Senaryoları

Kullanım Senaryoları

Bankacılık ve Finans