Home 2017-03-16T21:59:10+00:00

Ürünlerimiz

Bilgi Almak İstiyorum

İnfosec, bilgi güvenliği alanındaki tecrübesini sizlere aktarıyor !

Her kurumun kendine özel riskleri ve bu riskleri azaltma mekanizmaları vardır. Risklerinize özel koruma sistemleri sunuyoruz.
Bilgi Almak İstiyorum
Müşterilerimizi iş ortağımız olarak kabul eder ve iş ortaklarımınızın risklerini değerlendirerek bilgi güvenliği deneyimimizi onlara aktarırız.
Sektörel riskleri gözeterek bunlara özel çözümler sunarız. Bankacılık, finans, enerji, kritik altyapılar, devlet ve kamu kurumları için özelleştirdiğimiz güvenlik çözümlerimiz vardır.
İnfosec, bilgi güvenliği çözümlerini iyi bilir. Takım çantasında da en kaliteli ve çok hakim olduğu ürünleri bulundurur.
Bilgi güvenliği birikimimiz ve ürünlere olan hakimiyetimizle satış öncesi planlama ve bileşenlerin oluşturulmasından satış sonrası gerçekleşen kurulum, devreye alma ve operasyonel destek aşamalarının her safhasını birlikte gerçekleştiririz.
Sliders

Responsive Design

Avada is fully responsive and can adapt to any screen size, its incredibly fast and flexible. Resize your browser window to see the action.

Sliders

Powerful Sliders

Avada includes the Layer Slider, Revolution Slider, Fusion Slider and Elastic Slider. Each slider has its unique offerings to build beautiful sliders.

Options

Incredible Options

Avada is loaded with useful options that allow you to quickly and easily customize your site. These options allow you to create unique layouts.