Hizmetlerimiz 2017-03-16T21:59:11+00:00

Altyapınız için gerekli ihtiyaçların belirlenmesinden kurulumu ve işletimine kadar olan operasyonel çevrimi sizler için planlıyoruz.

infosec-ps11-300x261Güvenlik Tasarımı : İyi bir güvenlik iyi bir planlamadan geçer. Güvenliğinizi iş ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlıyor ve gereksiz yatırımlardan kaçınmasınızı sağlıyoruz.

Hayata Geçirme: Karar verilen tasarımın devreye alınmasını kurumunuzun operasyonel devamlılığını en yüksek seviyede tutacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

İşletim: 7/24 servis kapasitemizle kurumunuz için en yüksek bulunulurlukta ve kalitede hizmet vermek bizim ana hedeflerimizdendir. Unutmayın ki güvenlik sisteminizi güvenilir ellere teslim etmelisiniz.

Health Check – Optimizasyon: InfoSec Optimizasyon Servisi ile varolan güvenlik sisteminizi sağlık taramasından geçirebilirsiniz.

Kurumsal yönetişimin sağlanması ve güvenli altyapıların oluşması için planlama, tasarım ve operasyon aşamalarında ihtiyaçlarınıza vermekteyiz. Türkiye’de ve yurtdışındaki firmalarda kazandığımız deneyimimizi paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Siz de best practice bilgi birikimimizin avantajını hissedin.