Hakkımızda 2017-03-16T21:59:11+00:00

Hakkımızda

hakkimizda-image_03Infosec Bilgi Teknolojileri; %100 yerli entelektüel sermaye ile Bilgi Güvenliği alanında Türkiye’nin önde gelen Güvenlik Danışmanları tarafından kurulmuş bir firmadır. Infosec, üst seviyede teknik bilgiyi ve güvenilir iş ortaklığını ilke haline getirmiştir. Hedefimiz, ağ ve bilgi güvenliği alanlarında en etkin ve kaliteli çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktır.

Çalıştığımız ana üreticiler Check Point, ForcePoint (Websense), HP ArcSight, InfoBlox, Cisco SourceFire, Titus ve ObserveIT dir. Müşterilerimize bünyemizdeki HP ArcSight, CISSP-ISSAP, CISM, CCSA, CCSE, CCNA, CEH, Websense ve daha bir çok alanda sertifikaya sahip alanında deneyimli teknik kadromuz ile hizmet vermekteyiz..

Check Point alanında 4 adet Check Point Certified Security Expert (CCSE) sertifikasına sahip uzmanımız bulunmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’de sayılı firmada bulunan Check Point Support Partner (CCSP) niteliğindedir.

ForcePoint (Websense)  PLATIN partner olup MEA bölgesinde Authorized Training Center yetkisine sahiptir.

Misyonumuz, kurumlarda Bilgi Güvenliği kültürünü yaygınlaştırmak, bilgi güvenliği konusunda dünyadaki tüm gelişmeleri ve trendleri eş zamanlı olarak tüm iş ortaklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda adapte etmektir.

Vizyonumuz, Bilgi Güvenliği konusunda Türkiye/Orta Doğu lideri ve uluslararası bir çözüm merkezi olmaktır.