Forcepoint 2017-03-19T22:00:24+00:00

BİRLEŞTİRİLMİŞ İÇERİK GÜVENLİĞİ İÇİN; FORCEPOINT’i DÜŞÜNÜN

Forcepoint ®TRITON™ çözümü …

 • Web güvenliği
 • E-posta güvenliği
 • Veri güvenliği

GÜNÜMÜZ İŞLETMESİNİN ZORLUKLARI

Web tabanlı işbirliği araçları, zengin İnternet uygulamaları, sosyal ağ ve hizmet uygulamalarının popülerliği, hedefli, karışık ve gelişmiş ısrarcı tehlikelere katkıda bulunmuştur, bu da veri kaybı ihtimalini ve güvenlik riskini arttırarak organizasyonlar için büyük bir zorluk ortaya koymuştur. Tehditlerden uzak durmak için, yeni iş girişimlerini desteklemek ve tüm bunları sıkı bir bütçe ile gerçekleştirmek üzere modern tehditlere karşı en düşük toplam satın alma
maliyetiyle (TCO) en iyi güvenliği sağlamakiçin, organizasyonların oluşturdukları, tükettikleri ve iletişime soktukları içeriğin güvenliğini sağlama biçimlerinin evrilmesi gereklidir.
Websense’te, en büyük güvenlik zorluklarını çözmenize yardımcı olmak için yenilik ve yatırıma yönelik çalışmaktayız. Günümüzün modern tehditlerini önlemenin ve iş birliğini, iletişimi ve bilgi paylaşımını sağlamanın size gerçek bir rekabet avantajı sunduğunu anlıyoruz. Bu yüzden, endüstrinin ilk ve tek birleştirilmiş içerik güvenlik çözümünü ürettik: Web, e-posta ve veri kaybı önleme için birleştirilmiş korumaya sahip Websense® TRITON™ çözümünü. Pazar lideri içerik güvenlik teknolojilerini ve yerinde ve ağ tabanlı platformları kullanan Websense, rekabetçi teklifler ile TCO’yu çarpıcı biçimde yüzde 45 düşüren sağlam ancak yüksek derecede esnek ve ölçeklenebilir bir mimaride türünün en iyisi olan korumayı sunar. 1Yalnızca Websense, emsalsiz güvenlik sunarak ve işletmenizi çalışır hale getirerek atık, artıklık ve güvenlik boşluklarını ortadan kaldırır. Modern tehditlere karşı en iyi güvenlik için, Websense’i Düşünün.

İŞ İHTİYAÇLARINIZ

Sosyal Web’i nasıl güvenli kullanabilirsiniz ve organizasyonunuzu veya verilerinizi riske atmadan işlerinizi nasıl yürütebilirsiniz? Günümüz saldırıları yalnızca daha karmaşık, sofistike ve hedefe yönelik değildir, aynı zamanda çoğu tehdit yasal web sitelerinden de gelmektedir ve antivirüs gibi çoğu güvenlik çözümü artık yeterli değildir.Genel merkezlerden şubelere ve mobil çalışanlara kadar nasıl etkili güvenlik kapsamı sağlayabilirsiniz?
Organizasyonunuzun daha hızlı ve daha verimli olması için, çalışanlarınızın, kabul edilebilir kullanım ilkelerine sadık kalarak kendilerini güçlendiren yeni uygulamalara ve teknolojilere erişimini sağlamanız gerekir. Tüm bunları ve veri sızıntılarını nasıl gerçekleştirebilirsiniz ve karmaşa olmaksızın uyumu nasıl sağlayabilirsiniz? Altyapı ve emek maliyetlerinizi yükseltmeden modern tehditlere karşı en iyi güvenliği sunan bir çözüme ihtiyacınız var.

Bunları biliyor muydunuz …

 • Kötü amaçlı kodlara sahip web sitelerinin %79,9’u risk taşıyan yasal sitelerdir
 • Tüm Facebook durum güncellemelerinin %40’ında bağlantı vardır ve bu bağlantıların %10’u istenmeyen e-posta veya kötü amaçlıdır
 • Bu süre esnasında dönüşüme girmiş tüm istenmeyen e-postaların %89,9’u istenmeyen sitelere veya kötü amaçlı web sitelerine bağlantılar içermektedir
 • Veri çalma saldırılarının %52’si Web üzerinden gerçekleştirilir
  Websense 2010 Tehdit Raporu

YENİLİKÇİ LİDER

Websense birleştirilmiş Web, veri ve e-posta içerik güvenliğinin küresel lideridir. Çözümlerimiz, tüm dünyadaki organizasyonların çalışan verimliliğini geliştirmesini, gizli bilgileri güvence altına almasını ve çalışanların çalıştığı her yerde risk ve uyumluluğu yönetmesini sağlar.Web’i herkesten iyi tanırız ve organizasyonları artan güvenlik tehditlerinden korumak için müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunarak, yenilik ve teknoloji araştırmalarında hırslıyız.

 • Yalnızca Websense ağın etkililiğini yerinde kontrolün gücü ile birleştirerek hibrit bir dağıtım sunar.
 • Yalnızca Websense, gelişmiş ısrarcı tehditler ve modern kötü amaçlı
 • yazılımlara karşı koruma sağlamak için Web,e-posta ve veri güvenliği için içerik analizini birleştirir.
 • Yalnızca Websense Web güvenliği, e-posta güvenliği ve veri kaybı önleme için yönetimini birleştirir.

bul
Websense, küresel ofis ortamı için en düşük toplam maliyetle modern tehditlere karşı en iyi korumayı sunan ilk ve tek birleştirilmiş içerik çözümünü sunar. Websense TRITON çözümü endüstri lideri Web, e-posta ve veri kaybı önleme güvenlik teknolojilerini birleştirilmiş bir mimaride bir araya getirir.
TRITON çözümü, gereksiz çok satıcılı yönetim araçlarına dayalı nokta ürünlerin aksine, yeni teknolojilere geçilmesini sağlarken sizinki gibi organizasyonların güvenlik yatırımlarında belirgin bir geri dönüş elde etmesine yardımcı olarak, artan güvenlik ve maliyet kazançları sunar.

Ayrıca, birleştirilmiş tehdit yönetimi çözümlerinin aksine, ne pakete sığsın diye sıkıştırılarak güvenliği hafife alır ne de diğer güvenlik aygıtları veya işletme ihtiyaçlarıyla uyuşmayan klasik teknolojiler gibidir. TRITON mimarisi, korumayı kurumsal genel merkezlerden uzaktaki ofislere ve mobil çalışanlara kadar genişleterek, yerinde kontrollerin gücünü esnek ve etkili ağ tabanlı Hizmet olarak Güvenlik (SaaS) ile birleştirerek üstün kontrol ve esneklik de sağlar.

Websense TRITON çözümü ile, çalışanların modern Web’i üretken ve güvenli kullanma, e-posta güvenliğini sağlama ve veri kaybını önleme konusunda destekleyebilirsiniz.

WEBSENSE’i DÜŞÜNÜN

Daha az karmaşaya sahip ve daha verimli biçimde daha kapsamlı ve maliyetli güvenliği istiyorsanız, Websense’i düşünün. Yalnızca Websense, Websense TRITON çözümü ile birleştirilmiş bir sistem olarak Web güvenliği, e-posta güvenliği ve veri kaybı önleme için pazar lideri içerik güvenliği teknolojilerini sağlar.
Websense’de, modern tehditlere karşı müşterilerimizi korumak için en iyi
teknolojileri sunmaya kendimizi adamış durumdayız. Bu, araştırma ve geliştirmeye yaptığımız büyük miktardaki yatırıma da yansır. Ödüllü, küresel destek organizasyonumuz uluslararası olarak tanınır ve daha düşük müşteri işletim maliyetleri için kesintisiz yatırımımızı göstermektedir. Ayrıca, müşterilerimize üstün değerler sunmaya devam eden endüstri lideri çözümlerimiz yenilikçiliğimizin ifadesidir.