2016 Radicati Güvenli E-posta Gateway Market Quadrant

Forcepoint ™ Güvenli E-posta Gateway için “Top Player” Derecesini Sağladı!

Radicati Group, Güvenli Email Gateway alanındaki Lider Güvenlik üreticileri ile ilgili Market Quadrant Raporunu yayınlamış ve bu rapora göre Forcepoint  “Top Player” olarak konumlandırılmıştır.

Rapora göre “Forcepoint TRITON® AP-EMAIL; e-posta güvenliği, web güvenliği ve DLP’yi birbirine bağlı bir platformda birleştiren TRITON güvenlik platformunun bir parçası olarak güçlü malware tespit avantajlarından yararlanabilir.”

Ayrıca Radicati, “Forcepoint TRITON AP-EMAIL’in, hem gelen hem de giden e-posta güvenliği açısından Microsoft Office 365® için güçlü koruma sağladığını” kabul etmektedir.

Üreticiler stratejik vizyonlarına ve çözümlerinin işlevselliğine bağlı olarak konumlandırılmaktadır. Radicati Market Quadrants (SM), piyasa için karşılaştırmalı bir bakış açısı sağlamakta ve piyasadaki her bir güvenlik çözümleri üreticisinin analizini gerçekleştirmektedir.

Forcepoint çözümlerinin neden veri hırsızlığına karşı en iyi savunmanız olduğunu ve neden sizin için en önemli olanı korumanın yolunu gösterdiğini öğrenmek için raporu indirin.

2017-03-16T21:59:12+00:00 December 18th, 2016|Forcepoint, InfoSec|